Lütfen en az 3 karakterlik aranacak kelimeyi yazınız
 • 10
 • DİCLE EDAŞ, İFTARDA BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTU

  DİCLE EDAŞ, İFTARDA BASIN MENSUPLARI İLE BULUŞTU

  Güneydoğu'nun en büyük özel şirketi olan Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi'nin (Dicle EDAŞ) yöneticileri, Ramzan'ın ikinci gününde verilen iftar yemeğinde, Diyarbakır'daki basın mensupları ile bir araya geldi. İftar buluşmasına Dicle EDAŞ yöneticilerinin yanı sıra yerel ve ulusal basının temsilcileri katıldı.

   

  GGC BAŞKANI DA KATILDI

  Özelleştirme ile birlikte yaklaşık 2 yıldan bu yana Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren Dicle EDAŞ, Ramazan ayı nedeniyle basın mensuplarına bir iftar yemeği verdi. Z Restaurant'ta açık havada verilen iftar yemeğine Dicle EDAŞ Genel Müdürü Murat Karagüzel, Genel Müdür Yardımcısı Avni Doğan, Diyarbakır İl Müdürü Bülent Uğur Yaka, Müşteriler Müdürü Ahmet Kırat, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti (GGC) Başkanı Veysi İpek ile yerel ve ulusal basının temsilcileri katıldı.

   

  BASIN YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

  Basının yoğun ilgi gösterdiği ve sıcak bir atmosferde geçen iftar yemeğinde konuşan Dicle EDAŞ Genel Müdürü Karagüzel, "Dicle EDAŞ olarak her zaman bizimle birlikte sahada olan basınımızın değerli mensuplarının, maneviyatı yüksek ,bir atmosferde bu kez soframızda bizimle olmasını istedik. Davetimize icabet eden basın mensuplarına teşekkür ederken, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diliyorum." dedi.

   

  SOHBETİN KONUSU ENERJİ OLDU

  Bölgedeki enerji sorunu ve devam etmekte olan 2015 yılı Tarımsal Sulama Kampanyası ile ilgili olarak Basın mensuplarıyla Dicle EDAŞ yöneticileri arasında yemek boyunca koyu bir sohbet gerçekleşti. Bu sohbet, iftar yemeğinden sonra da bir süre ayakta devam etti.